يکشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ - 16 Jun 2019
سیلندرمارپیچ سازی ایران
نام کارخانه: سیلندر مارپیچ سازی ایران / نوع محصولات: تولید ماشین آلات و تجهیزات سیلندر مارپیچ , تولید دستگاه گرانول , خط لوله , دستگاه ورق ساز / آدرس: تهران,تهرانپارس,سازمان آب پنجم شیدایی (چهار شمالی توانگری) پلاک 19 / تلفن: 02177349616
۰
سه شنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۵۰

شرکت سیلندر مارپیچ سازی ایران تولید کننده سیلندر مارپیچ+فیلم

سیلندرو مارپیچ ایران گروه صنعتی ایران فعالیت خود را از سال 1375آغاز نموده و با سابقه ای حدود 20 سال در ساخت سیلندر مارپیچ. اکسترودر.
شرکت سیلندر مارپیچ سازی ایران تولید کننده سیلندر مارپیچ+فیلم
توليد ايرانی: سیلندرو مارپیچ ایران گروه صنعتی ایران فعالیت خود را از سال 1375 آغاز نموده و با سابقه ای حدود 20 سال در ساخت سیلندر مارپیچ. اکسترودر. تزریقی. بادی. pvc . نایلون. نایلکس. انواع دستگاههای تزریق پلاستیک و گرانول ساز بر قله افتخارات گام برداشته و امید است با انتقادها و پیشنهادات سازنده شما مشتریان گرامی خدمات بهتری را در صنعت کشور عزیزمان ایران ارایه دهیم سیلندر و مارپیچ سازی ایران تولید کننده سیلندر.
قابل توجه دارندگان انواع دستگاه تزریق پلاستیک و تولید کنندگان لوازم پلاستیکی و ظروف یکبار مصرف
این شرکت آبکاری سیلندر مارپیچ های خود را با دو نوع آبکاری تحویل می دهد: آبکاری سخت که مرحله اول است که تا مغز سیلندر آب می کیرد و آبکاری نیتراته که مرحله دوم کار است و سطح روی کار را پوشش می دهد و به خاطر ضد سایش بودن آبکاری نیتراته عمر سیلندر را طولانی تر می کند.
ما مارپیچ های خود را به صورت چند مرحله و گام های مختلف بر روی سطح کار انجام می دهیم و با گذاشتن میکسر و مخلوط کن و دو نخ زدن گام ها هم سرعت کار خود را بالا برده و هم کیفیت مواد پلاستیک را.
طراحی و ساخت انواع سیلندر و مارپیچ تا طول 3 متر بصورت یک تکه و طول 6 متر ماردون یک تکه و سیلندر دو تکه
طراحی خاص سیلندر مارپیچ های پر فشار سبدی و ضد سایش با راندمان کار بالا .
http://www.tolideirani.com/images/docs/files/000004/nf00004627-1.mp4
کد مطلب: 4627
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *