پنجشنبه ۲۹ مهر ۱۴۰۰ - 21 Oct 2021
۰
سه شنبه ۶ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۵۹

تمهیدات مختلف برای بازگشت زمینی زائران اربعین

رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای، از آمادگی و باز بودن دو مرز مهران و شلمچه برای بازگشت زائران اربعین حسینی خبر داد.
تمهیدات مختلف برای بازگشت زمینی زائران اربعین
به گزارش توليد ايرانی ؛      آقای داریوش امانی  افزود: بر اساس مصوبه ستاد اربعین، قرار شد بیشتر زائران اربعین از مرز مهران به کشور بازگردند.

 
رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای اضافه کرد: مرز شلمچه هم پذیرای زائران برای بازگشت به کشور است و سایر مرز‌ها بسته اند.

وی با بیان اینکه امروز در عراق اربعین حسینی است، گفت: تاکنون تعداد کمی از زائران به کشور بازگشته اند و به نظر می‌رسد بیشترین تعداد بازگشت زائران از ساعت ۵ بعدازظهر به بعد خواهد بود.

امانی در خصوص تمهیدات سازمان راهداری برای بازگشت زمینی زائران نیز افزود: فروش بلیت در مرز‌ها به صورت حضوری نیز انجام می‌شود و زائران با ورود به کشور، به سمت جایگاه‌های استان‌های خود هدایت می‌شوند.

رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای از آمادگی ۵ هزار اتوبوس برای انتقال زائران به شهرهایشان خبر داد و افزود: هم اکنون ۱۵۰۰ اتوبوس به مرز مهران و ۷۰۰ دستگاه نیز به شلمچه اعزام شده اند و همین تعداد نیز آماده و در حال حرکت به این مرز‌ها هستند.
 
کد مطلب: 29634
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *