سه شنبه ۲۵ تير ۱۳۹۸ - 16 Jul 2019
۰
يکشنبه ۱۸ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۲۱

فرش قرمز مسئولان باید زیر پای تولید کننده داخلی پهن شود

مسئولان کشوری به خصوص دولتمردان باید فرش قرمز ها را زیر پای متقاضیان تولید پهن کنند و بروکراسی های دست و پا گیر نباید عاملی برای صرف نظر کردن کارآفرینان از ایده های تولید خود در کشور شود.
فرش قرمز مسئولان باید زیر پای تولید کننده داخلی پهن شود
به گزارش توليد ايرانی؛ کارشناس علوم اقتصادی با اشاره به انتخاب شعار سال، گفت: شعار امسال در امتداد شعارهای اقتصادی سالهای اخیر، هوشمندانه و مدبرانه انتخاب شده است که لازم است مردم و مسئولان در راستای تحقق آن اهتمام ویژه ای داشته باشند.

فرامرز حسین پور تصریح کرد: تولید سرچشمه و زیربنای اقتصاد است و شعار رونق تولید در حقیقت به معنای استفاده حداکثری و بهینه از ظرفیت های تولید در کشور است.

وی افزود: دیدگاه اصلی رهبر انقلاب همانگونه که بارها قطع امید از شرق و غرب را فریاد زدنند، توجه به تولید ملی  و تکیه بر توان داخلی است، هر چند کلمه ملی به صورت دقیق در شعار سال نیامده است.
این کارشناس و آگاه به مسائل اقتصادی جامعه خاطرنشان کرد:در برهه کنونی بزرگترین خدمت به جامعه روی آوردن به کار تولیدی است تا زمینه اشتغال برای بخشی از جامعه فراهم شود به همین دلیل نیاز است تا همه با هم برای عملیاتی کردن شعار سال گام برداریم.

حسین پور گفت: هر چند سالهاست که استکبار جهانی در تلاش برای توقف تولید به عنوان موتور محرکه اقتصاد کشور است اما ما نباید توانایی های شگفت انگیز نخبه های خود در حوزه اقتصاد و تولید غافل شویم.

وی افزود:حمایت از شرکت های دانش بنیان و جهت دادن تمامی ظرفیت ها به سمت تولید، می تواند شاه کلید حل مشکلات اقتصادی در کشور باشد.

حسین پور در پایان گفت: مسئولان کشوری به خصوص دولتمردان باید فرش قرمز ها را زیر پای متقاضیان تولید پهن کنند و بروکراسی های دست و پا گیر نباید عاملی برای صرف نظر کردن کارآفرینان از ایده های تولید خود در کشور شود.
کد مطلب: 7468
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *