شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۸ - 25 May 2019
۰
يکشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۲۶

تولید خودروسازان در روزهای تعطیل

مدیرعامل سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان:­ مقرر شد خودروسازان روز‌های پنجشنبه، ­جمعه و روز‌های تعطیل نیز تا پایان سال تولید داشته باشند
تولید خودروسازان در روزهای تعطیل
توليد ايرانی: عباس تابش امروز در حاشیه بازدید از شرکت سایپا یدک در مصاحبه با خبرگزاری صداوسیما ­با اشاره به افزایش تولید خودرو بر اساس برنامه‌ریزی انجام شده افزود:​­­ در برخی از خودرو‌ها میزان تولید به ۳ تا ۴ برابر یک ماهه گذشته رسیده است.
تولید خودروسازان در روزهای تعطیل
وی با بیان اینکه ۸۰ درصد از تولیدات روزانه به تحویل خودرو‌های معوق شده اختصاص یافته است گفت:​­ بازرسان سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان در هر دو خودروساز بزرگ مستقر هستند و تحویل خودرو‌ها را رصد می‌کنند.
تابش با بیان اینکه فروش فوری نیز برای تعدیل قیمت‌ها در بازار انجام شده است افزود:­­­ قیمت تمام شده انواع کالا‌ها از جمله خودرو بر اساس اسناد موجود و سود متعارف محاسبه و ابلاغ شده است با این حال ممکن است به دلیل ­افزایش تقاضا در بازار،​­ قیمت‌ها بالاتر باشد.
وی­ اضافه کرد:​­ بر همین اساس سعی می‌کنیم در خصوص خودرو با فروش در حاشیه بازار،­ موضوع را مدیریت کنیم تا قیمت‌های کف بازار به قیمت‌های تمام شده کارخانه نزدیک شود.
مدیرعامل سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان ­­گفت:​ اختصاص خودرو به مشتریانی که از گذشته ثبت نام کرده اند و تحویل آن‌ها به تعویق افتاده است بر اساس زمان‌بندی در حال انجام است و حق و حقوق مصرف کنندگان­ از طرف­ خودروسازان باید تامین شود.
کد مطلب: 7313
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *