يکشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ - 16 Jun 2019
۰
شنبه ۷ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۵۲

افزایش ۱۰ برابری تولید محصولات پلیمری

مدیر طرح‌های شرکت ملی صنایع پتروشیمی: تولید محصولات پلیمری از سال ۸۱ تاکنون افزایش ۱۰ برابری داشته است.
افزایش ۱۰ برابری تولید محصولات پلیمری
توليد ايرانی: به گزارش توليد ايرانی به نقل از شرکت ملی صنایع پتروشیمی؛​ مدیر طرح‌های شرکت ملی صنایع پتروشیمی با اشاره به افزایش تعداد مجتمع‌های پتروشیمی پلیمری در مقطع زمانی سال ۸۱ تا ۹۷، اعلام کرد: تعداد مجتمع‌های پتروشیمی پلیمری از چهار مجتمع در سال ۱۳۸۱ اکنون به ۲۷ مورد رسیده است که این رشد از اهمیت صنعت پلاستیک، نیاز داخل و جهانی و رشد ایجاد شده در این زمینه حکایت دارد.
علی محمد بساق زاده رشد تولید و مصرف محصولات پلیمری در ایران و جهان را امری انکار ناپذیر خواند و افزود: این‌ صنعت پتروشیمی یکی از صنایعی است که با همه نیازهای جامعه اعم از صنایع مختلف همچون خودروسازی، هواپیمایی و همچنین خانوارها مرتبط است.
وی با بیان این‌که در بسیاری از محصولات خانگی فلزات حذف و محصولات پلاستیک و پتروشیمی جایگزین شده است، گفت: در صنعت خودروسازی سعی شده به دلیل سبک بودن، هزینه کمتر و مولفه کیفیت،​ مصرف پلاستیک بیشتر باشد و از این رو شاهد رشد مصرف پلاستیک در این صنعت بوده‌ایم.
بساق زاده افزود: با توجه به پیشرفت سریع فناوری در این صنعت و همچنین تنوع نیازهای مرتبط با صنعت پلاستیک، صنعتگران ایرانی نیازمند تبادل دانش‌فنی، عرضه و معرفی محصولات جدید در این حوزه هستند.
کد مطلب: 4598
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *