يکشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ - 16 Jun 2019
۰
شنبه ۳۱ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۰۵

شرکت تجارت الکترونیک ثامن پس از دو سال فعالیت اعلام ورشکستگی کرد

شرکت تجارت الکترونیک ثامن که براساس اعلام رئیس اتحادیه طلا و جواهر هیچگاه مجوزی از این اتحادیه نداشته است، پس از دو سال فعالیت امروز اعلام ورشکستگی کرد.
شرکت تجارت الکترونیک ثامن پس از دو سال فعالیت اعلام ورشکستگی کرد
توليد ايرانی: شرکت تجارت الکترونیک ثامن که به سکه ثامن معروف شد از سال 95 فعالیت خود را آغاز کرده و حتی در سایت خود نشان ثبت مرکز تجارت الکترونیک (زیر نظر وزارت صنعت، معدن و تجارت) را داشته است، در روزهای اخیر به یکباره از بازپرداخت پول مشتریان سرمایه‌گذار خود سر باز زد.

پس از آن، رئیس اتحادیه طلا و جواهر اعلام کرد: از نظر اتحادیه این واحد از ابتدا هیچگونه مجوزی برای فعالیت نداشته و در حال حاضر هم اجازه ای برای فعالیت ندارد.

همچنین رئیس پلیس فتا درخصوص فعالیت این شرکت گفت: پرونده شرکت تجارت الکترونیک ثامن یا همان «سکه ثامن» در مراحل تحقیقات اولیه خود بوده و چند نفر شاکی هم دارد. اگر فردی شکایتی دراین خصوص دارد باید در دادسرای جرایم رایانه‌ای شکایت خود را مطرح کند تا پرونده آنها برای رسیدگی در دستور کار قرار گیرد.

بعد از این خبرها، شرکت تجارت الکترونیک ثامن در اطلاعیه‌ای اعلام ورشکستگی کرد. در این اطلاعیه آمده است: به اطلاع می‌رساند بنا به استفاده کاربران و تریدرها از ربات‌های غیرمجاز و همچنین کارمند ثامن که به نام شوهر خود معامله می‌کرد به مبلغ ۵۰۰ میلیون تومان و.........به مبلغ ۵۰۰ میلیون تومان و سودهای غیر متعارف کاربران که به وسیله ربات‌ها و اتورفرش استفاده شده است، به اطلاع می‌رساند سکه ثامن ورشکستگی خود را اعلام می‌نماید و از امروز فقط کاربران می‌توانند پول‌های خود را بدون دریافت سودهای غیر متعارف را ثبت درخواست نمایند. کاربران امروز مهلت دارند موجودی خود را به فروش رسانده و درخواست واریز نمایند.

به گزارش فارس، در حالی این شرکت از نظر اتحادیه طلا و جواهر غیرمجاز اعلام می‌شود که از شروع فعالیت آن دو سال می‌گذرد و در تمام این مدت هیچ اقدامی برای جلوگیری از فعالیت این شرکت انجام نشده است.
کد مطلب: 4466
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *