جمعه ۳ اسفند ۱۳۹۷ - 22 Feb 2019
۰
شنبه ۲۳ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۳

بزرگترین واحد تولید فرش دستباف در کوثر کلنگ‌زنی شد

با حضور علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، بزرگترین واحد تولیدی فرش دستبافت استان اردبیل در شهرستان کوثر کلنگ‌زنی شد.
بزرگترین واحد تولید فرش دستباف در کوثر کلنگ‌زنی شد
توليد ايرانی: عملیات احداث این واحد تولید فرش دستباف عصر جمعه در زمینی به مساحت پنج هکتار آغاز و قرار است طی دو سال اجرا و به بهره برداری برسد.
گفته می شود با تکمیل و افتتاح این واحد تولید ی زمینه اشتغال ۷۰۰ نفر از جوانان بیکار منطقه و روستاهای همجوار فراهم خواهد شد.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در مراسم کلنگ زنی این واحد طی سخنانی با تاکید بر لزوم توسعه اشتغال در استان اردبیل افزود: این استان با برخورداری از نیروی انسانی مطلوب می تواند با جذب سرمیه گذاری لازم به توسعه پایدار در بحث اشتغال دست یابد.
علی ربیعی یکی از حوزه های قابل توجه در بحث اشتغالزایی این استان را گردشگری برشمرد و یادآور شد: اردبیل ظرفیت بی نظیری در حوزه گردشگری دارد که باید از این ظرفیت در راستای اشتغالزایی بهره گرفت.
وی با اشاره به ارائه تسهیلات مطلوب در بحث اشتغالزایی بویژه در مناطق روستایی تصریح کرد: با تسهیلات اشتغال روستایی و فراگیر باید تمام استان ها در بحث اشتغال به شاخص های قابل قبول برسند.
کد مطلب: 3096
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *