دوشنبه ۲ ارديبهشت ۱۳۹۸ - 22 Apr 2019
۰
يکشنبه ۲۶ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۳۰

تولید قرص‌های لاغری با فناوری دانش بنیان+عکس

یکی از شرکت‌های دانش بنیان موفق به تولید قرص لاغری با فرمولاسیونی گیاهی شده است.
تولید قرص‌های لاغری با فناوری دانش بنیان+عکس
توليد ايرانی:امروز دارو‌های لاغری توجه بسیاری از مردم را به خود جلب کرده است و اغلب مردم به دنبال خرید قرص‌های لاغری هستند اما این دارو‌ها اثرات منفی بسیاری دارند که در مدت کوتاهی سبب اختلال در عملکرد اندام‌های داخلی بدن و تضعیف فعالیت آن‌ها می‌شود و از سویی دیگر تمام پزشکان بر این نکته تاکید می‌کنند که همه قرص‌های لاغری شیمیایی که در بازار وجود دارند به دلیل داشتن مواد مضر که اغلب آن‌ها مخدر هستند برای بدن مضر هستند.
یکی از شرکت‌های دانش بنیان موفق به تولید قرص لاغری شده است که برخلاف دارو‌های دیگری که در بازار وجود دارند با فرمولاسیونی کاملا گیاهی، بدون داشتن مضرات و در راستای کمک به بیماران تولید شده است.
مدیر این شرکت دانش بنیان  در خصوص این دارو‌های لاغری بیان کرد: شرکت ما موفق به تولید دارو‌هایی شده است که گیاهی و بدون داشتن هیچ گونه مضراتی هستند.
تولید داروهای لاغری با فرمولاسیون گیاهی
وی ادامه داد: اغلب قرص‌هایی که امروز با عنوان دار‌‌وهای لاغری در کشور تولید می‌شوند در زمره دارو‌هایی هستند که با فرمولاسیون کاملا شیمیایی تولید شده‌اند و به همین دلیل سبب آسیب به اعضای داخلی بدن می‌شوند، اما دارویی که شرکت ما تولید می‌کند به دلیل آنکه کاملا گیاهی است نه تنها هیچگونه ضرری برای فرد مبتلا به بیماری چاقی ندارد بلکه در روند لاغر شدن نیز به او کمک می‌کند.
مدیر این شرکت دانش بنیان در رابطه با دارو‌های دیگری که این شرکت تولید می‌کند، اظهار کرد: شرکت ما علاوه بر داروی لاغری،  داروی روان‌پزشکی هم تولید می‌کند که آن هم با پایه گیاهی است.
انتهای پیام/
کد مطلب: 2174
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *