پنجشنبه ۱۲ تير ۱۳۹۹ - 2 Jul 2020
۰
سه شنبه ۱۰ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۳۱

برگزاری مراسم روز صنعت با حضور معاون اول

مراسم روز صنعت و معدن دقایقی دیگر با حضور معاون اول رئیس جمهور و با اعمال برخی محدودیت‌ها به دلیل شیوع کرونا برگزار می‌شود.
برگزاری مراسم روز صنعت با حضور معاون اول
به گزارش توليد ايرانی؛   مراسم بزرگداشت روز ملی صنعت و معدن (10 تیرماه) امروز در حالی با حضور جهانگیریفارس، معاون اول رئیس جمهور و حسین مدرس خیابانی سرپرست وزارت صنعت برگزار می‌شود که به دلیل شیوع کرونا، با محدودیت هایی مواجه است.

قرار است این مراسم تا دقایقی دیگر در سالن خلیج فارس نمایشگاه بین المللی تهران برگزار شود و در آن از  ۲۹ برگزیده صنعتی و معدنی در ۷ محور تقدیر به عمل آید.

وزارت صنعت، معدن و تجارت در بیانیه ای به دلیل حضور محدود فعالان صنعتی، معدنی و تجار و همچنین نمایندگان رسانه‌ها عذرخواهی و اعلام کرد: مراسم روز ملی صنعت و معدن که هر ساله با حضور ارزشمند و پرشور صنعتگران و معدنکاران و تولید کنندگان توانمند و موفق کشورمان و همچنین نمایندگان تشکل های مختلف بخش خصوصی برگزار می شد، امسال به سبب محدودیت های کرونایی و الزام به رعایت فاصله گذاری اجتماعی و پروتکل های بهداشتی، به صورت محدود و نمادین برگزار می‌شود و بدینوسیله از فعالان اقتصادی و اصحاب رسانه که امکان حضورشان در این برنامه میسر نیست، پوزش خواسته می شود.

همچنین به گفته محمدرضا فیاض، رئیس ستاد برگزاری بزرگداشت روز صنعت و معدن، امسال باید بیش از 2500 نفر از فعالان عرصه تولید و صنعت و‌ معدن در مراسم گرامیداشت این روز شرکت می کردند، اما به دلیل کرونا این مراسم به صورت محدود و در یک جمع سمبلیک با رعایت فاصله اجتماعی و پروتکل های بهداشتی برگزار می‌شود.
کد مطلب: 20463
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *