يکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹ - 24 Jan 2021
۰
چهارشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۰۶

رونمایی از محصول جدید و کم‌مصرف ایران‌خودرو

مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو در دیدار با رئیس و اعضای هیات علمی دانشگاه علم و صنعت گفت: در بهمن ماه سال جاری از خودرویی در کلاس A با قابلیت پیمایش با موتور کم‌مصرف رونمایی خواهیم کرد.
رونمایی از محصول جدید و کم‌مصرف ایران‌خودرو
به گزارش توليد ايرانی؛  فرشاد مقیمی با بیان این مطلب افزود: ایران‌خودرو از ایده‌های نو و فناورانه توسط استادان و جوانان نخبه دانشگاهی استقبال می‌کند.

وی گفت: پتانسیل‌های لازم در صنعت خودرو وجود دارد و نیاز است دانشگاه برای بهره برداری از این توانمندی مساله منطقی طرح و ارایه کند.

مقیمی به سابقه همکاری ایران خودرو با دانشگاه‌ها اشاره کرد و افزود: تعامل خوبی بین صنعت و مراکز علمی شکل گرفته و در این میان دانشگاه علم و صنعت نیز می‌تواند در حوزه‌های فناوری جدید برای طراحی و تولید پلتفرم مشترک همکاری کند.

مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر تولید خودروی کم‌مصرف خاطرنشان کرد: در بهمن ماه سال جاری از خودرویی در کلاس A با قابلیت پیمایش با موتور کم‌مصرف رونمایی خواهیم کرد.

در ادامه جبار علی ذاکری، رئیس دانشگاه علم و صنعت به ظرفیت های موجود در این دانشگاه و تجربه همکاری با صنایع مختلف از جمله دفاعی اشاره کرد و افزود: آماده انتقال دانش فنی خود به صنایع خودروسازی نیز هستیم. وی به عملکرد خودرویی این دانشگاه اشاره کرد و گفت: با حمایت معاونت علمی ریاست جمهوری مرکز توسعه قوای محرکه در این دانشگاه تاسیس شده است که کمک فنی و فکری مورد نیاز به تولیدکنندگان ارایه می دهد.
کد مطلب: 20130
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *