چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۹ - 23 Sep 2020
۰
چهارشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۳۷

آغاز تولید ضربتی ۱۰۰ تن مواد ضدعفونی‌کننده برای توزیع رایگان

رئیس هئیت مدیره هلدینگ «اچ‌ان‌تی» گفت: در صورت تأمین نیاز پروپیلن، راه‌اندازی خط تولید محصول «الکل ایزوپروپیل» در عسلویه در دستور کار قرار گرفت.
آغاز تولید ضربتی ۱۰۰ تن مواد ضدعفونی‌کننده برای توزیع رایگان
توليد ايرانی:  به نقل از هلدینگ دانش‌بنیان اچ‌ان‌تی، جلیل سبحانی رئیس هئیت مدیره هلدینگ اچ‌ان‌تی در راه‌اندازی خط تولید مواد ضدعفونی‌کننده مورد نیاز مردم، گفت: همزمان با شیوع کرونا، هلدینگ دانش‌بنیان اچ‌ان‌تی با راه‌اندازی یک خط جدید از امروز اقدام به تولید روزانه ۱۰ تن انواع مواد ضدعفونی‌کننده در چهار گرید مختلف به منظور تأمین نیاز‌های مردم می‌کند.
رئیس هئیت مدیره هلدینگ اچ‌ان‌تی با اعلام اینکه تولید این محصولات با هدف حمایت بیشتر از قشور ضعیف جامعه در تأمین نیاز به مواد ضدعفونی‌کننده انجام می‌شود، تصریح کرد: در مرحله نخست قصد داریم تا سقف ۱۰۰ تن مواد ضدعفونی کننده تولید و به صورت رایگان در اختیار قرارگاه فرماندهی مبارزه و پیشگیری از کرونا قرار دهیم تا در میان مردم توزیع شود.
او با اعلام اینکه یکی از برنامه‌های بلندمدت هم در صورت تأمین نیاز پروپیلن راه‌اندازی یک خط تولید محصول «الکل ایزوپروپیل» است، اظهار کرد: این خط تولید در عسلویه و در صورت تأمین مواد اولیه در مدت زمان ۶ ماه احداث خواهد شد.
سبحانی با تأکید بر اینکه در صورت راه‌اندازی خط تولید محصول «الکل ایزو پروپیل» نیاز کشور به واردات الکل برطرف می‌شود و در عمل در این حوزه بی‌نیاز می‌شویم، بیان کرد: همه محصولات ضدعفونی تولید در هلدینگ دانش بنیان اچ‌ان‌تی رایگان بوده و در ظروف آن غیرقابل فروش قید شده و هدف از این اقدام حمایت از مردم در قالب مسئولیت‌های اجتماعی بوده است.

او از برنامه‌ریزی برای واردات یک میلیون ماسک به‌منظور توزیع رایگان در میان مردم با هماهنگی قرارگاه فرماندهی مبارزه و پیشگیری از کرونا خبر داد و افزود: مردم بابت تأمین نیاز مواد ضدعفونی کننده نگرانی نداشته باشند و تا ریشه‌کن شدن این بیماری در کنار مردم کشور خواهیم بود.
کد مطلب: 18582
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *