پنجشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ - 6 Aug 2020
۰
سه شنبه ۲۴ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۰۸

نیازمند آرایش جنگی در بخش تولید و صنعت هستیم

دبیر ستاد ملی تسهیل و موانع تولید گفت: با توجه به تحریم و فشار دشمن در شرایط جنگ اقتصادی کنونی باید در زمینه تولید و صنعت نوعی آرایش جنگی داشته باشیم و حتی یک واحد تولیدی تعطیل نشود.
نیازمند آرایش جنگی در بخش تولید و صنعت هستیم
به گزارش توليد ايرانی؛  میثم زالی قبل از ظهر سه‌شنبه در سی و پنجمین جلسه کارگروه استانی تسهیل و رفع موانع تولید که در سالن امام جواد (ع) استانداری قم برگزار شد، گفت: از ابتدای سال ۹۸ طبق ابلاغیه‌ای قرار شد از ظرفیت‌های کارگروه‌های استانی ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان‌ها استفاده شود و از اهداف مهم حضور ستاد ملی تسهیل و رفع موانع تولید در قم بررسی مشکلات تولیدی و شناسایی ظرفیت‌های قم است.
وی با بیان اینکه از ابتدای سال به همه کارگروه‌های استانی ابلاغ شد تا از مشاوره‌ها و همکاری بخش خصوصی استفاده شود، ادامه داد: در زمینه تصمیم‌گیری در حوزه تولید و صنعت باید از ظرفیت بخش خصوصی استفاده کند زیرا بخش خصوصی به عنوان پیکره واحدهای تولیدی است که اگر از این ظرفیت استفاده نشود فضای کسب و کار تخریب و تولید با مشکلاتی روبرو خواهد شد.
دبیر ستاد ملی تسهیل و رفع موانع تولید کشور بیان کرد: در شرایط که با تحریم و جنگ اقتصادی روبرو هستیم باید در بخش تولید و صنعت با آرایش جنگی وارد عمل شویم و نباید اجازه دهیم حتی یک واحد تولیدی به دلیل شبکه مالیاتی و یا سیستم بانکی تعطیل شود زیرا تعطیل حتی یک واحد تولیدی در این شرایط یک معضل است.
قم دارای کم‌ترین ارجاع به ستاد ملی تسهیل و موانع تولید کشور است
وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به برگزاری جلسات استاندار قم با بخش خصوصی و اعطای کارت ویژه ملاقات به تولید کنندگان و بخش خصوصی از این اقدام تقدیر و تشکر کرد و افزود: قم دارای کم‌ترین ارجاع به ستاد ملی تسهیل و موانع تولید کشور را دارد و مصوبات ستاد تسهیل و رفع موانع در هر استانی حکم اجرایی دارد و تخطی از مصوبات ستاد خط قرمز ما است.
زالی ادامه داد: مقام معظم رهبری به رونق تولید و رفع موانع و سنگ اندازی‌های پیش روی تولید ملی سفارش بسیاری دارند و باید با رفع مشکلات مالی و وحدت رویه‌ای موانع پیش روی واحدهای تولیدی رفع و برطرف شود.
گفتنی است، در این جلسه که با حضور اعضای ستاد ملی تسهیل و رفع موانع تولید کشور و نمایندگانی از بخش خصوصی و تولید کنندگان قمی برگزار شد مشکلات ۵ واحد تولیدی مهم استان قم مورد بررسی قرار گرفت.
کد مطلب: 17145
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *