شنبه ۳۱ شهريور ۱۳۹۷ - 22 Sep 2018
۰
شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۲۴

مبتلایان به آسم و آلرژی؛ نفس‌های خود را با دستگاه ایرانی بشمارید+عکس

یکی از شرکت‌های دانش بنیان موفق به تولید دستگاه تنفس سنج با قیمت مناسب برای اولین بار در کشور شده است.
مبتلایان به آسم و آلرژی؛ نفس‌های خود را با دستگاه ایرانی بشمارید+عکس
توليد ايرانی:
یکی از شرکت‌های دانش بنیان موفق به تولید دستگاه تنفس سنج  ایرانی شده است که بسیار ارزان تر و به صرفه تر از نمونه خارجی آن است این دستگاه برای اولین بار در ایران تولید شده است و در مراکز صنعتی و بیمارستان ها و همچنین برای بیمارانی که دچار بیماری آسم هستند بسیار مفید است.
مدیر این شرکت دانش بنیان در رابطه با این دستگاه تنفس سنج اظهار کرد: برای بیمارانی که مبتلا به آسم هستند و همچنین افرادی که قصد دارند عمل قلب انجام دهند این دستگاه بسیار ضروری است زیرا تنفس آنها باید مرتبا چک شود.
دستگاه تنفس سنج با قیمت مناسب
وی با اشاره به اینکه این دستگاه تنها در بیمارستان کاربرد ندارد، تصریح کرد: افراد بسیاری در کارخانه‌ها و در فضایی بسته صنعتی کار می‌کنند و گاهی پیش می‌آید که دچار تنگی نفس شوند به همین جهت تمام کارخانه‌ها باید این دستگاه را داشته باشند و تنفس تمام کارکنانشان را در روز بررسی کنند.
این مدیر در خصوص قیمت این دستگاه یادآور شد: در گذشته این دستگاه با قیمت بسیار از کشور‌های دیگر تامین می‌شد، اما امروز شرکت دانش بنیان ما موفق به تولید این دستگاه شده است و در حال حاضر تمام دستگاه از سنسور تا جسم خارجی اش در کشور با قیمت بسیار معقولی عرضه می‌شود.
انتهای پیام/
کد مطلب: 1320
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *