جمعه ۲ اسفند ۱۳۹۸ - 21 Feb 2020
۰
چهارشنبه ۱۳ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۴۱

فضای تقاضا برای تولیدکنندگان داخلی را ایجاد کنید

نماینده، ولی فقیه در گیلان شهرک‌های صنعتی را پیشانی حیات اجتماعی و زندگی مدرن مردم عنوان کرد و گفت: اعمال تحریم‌ها زمینه را برای رشد واحد‌های تولیدی در کشور فراهم کرده است.
فضای تقاضا برای تولیدکنندگان داخلی را ایجاد کنید
به گزارش توليد ايرانی؛  آیت الله رسول فلاحتی نماینده، ولی فقیه در گیلان در دیدار مدیرعامل، معاونان و مدیران شرکت شهرک‌های صنعتی استان با قدردانی از تلاش اهالی صنعت، تولید و کارآفرینی گیلان گفت: بنگاه‌های کوچک تولیدی را تقویت کنید.

او، نظارت را سبب جلوگیری از ضرر و زیان واحد‌های تولیدی عنوان کرد و افزود: نظارت موجب می‌شود پاسخگویی مدیران در واحد‌ها بهتر و بیشتر شود.
امام جمعه رشت با بیان اینکه شهرک‌های صنعتی پیشانی حیات اجتماعی و زندگی مدرن مردم هستند، تصریح کرد: اعمال تحریم‌ها زمینه را برای رشد واحد‌های تولیدی در کشور فراهم کرده است.
آیت الله فلاحتی، زندگی اجتماعی امروز بشر را وابسته به روابط اجتماعی، اقتصادی و سیاسی با دنیا دانست و بیان کرد: ژاپن به خاطر انزوا پس از جنگ جهانی دوم به جایی رسیده که اکنون محصولات این کشور در خانه تمام مردم دنیا وجود دارد.

او به استقبال کشور‌های همسایه نسبت به کالای ایرانی اشاره کرد و گفت: کشور‌های منطقه تشنه و خواستار محصولات ایرانی هستند.

نماینده، ولی فقیه در گیلان با اشاره به فعالیت خوب شرکت شهرک‌های صنعتی استان به ویژه در یک سال گذشته، خاطرنشان کرد: گیلان از مدیران خوب و کارآمدی برخوردار است.

آیت الله فلاحتی بر تداوم تقویت واحد‌های تولیدی کوچک و زودبازده تاکید کرد و یادآور شد: نظارت جدی بر واحد‌های مذکور داشته باشید تا از آسیب‌ها به واحد‌ها جلوگیری شود.

او، خواستار ایجاد فضای تقاضا برای تولیدکنندگان داخلی شد و تصریح کرد: کشور‌های آسیای میانه، ترکیه، عراق و افغانستان با جدیت در تلاش هستند روابط اقتصادی خود با ایران را تقویت کنند.

امام جمعه رشت با بیان اینکه احداث ادامه راه آهن قزوین – رشت به انزلی و رشت به آستارا موجب سهولت صادرات محصولات کشاورزی و صنعتی گیلان به خارج از کشور می‌شود، تصریح کرد: احداث راه آهن مذکور برای کشور‌های آسیای میانه و ایران به منزله برد – برد است.

آیت الله فلاحتی، بازاریابی را هنر دانست و افزود: بیش از تولید کالا باید بازاریابی خوبی برای فروش محصول داشته باشید ضمن اینکه کالا باید براساس نیاز بازار تولید شود.

او با تاکید بر حمایت جوانان کارآفرین و تولیدکننده، بیان کرد: پیگیر کار‌های تولیدیکنندگان باشید و از کاغذبازی اداری پرهیز شود.

نماینده، ولی فقیه در گیلان، خواستار اتقان کاری به ویژه در تولید کالای ایرانی شد و گفت: یکی از ارکان صادرات بسته بندی است و محصولات کشاورزی و تولیدی گیلان را می‌توان با بسته بندی مناسب صادر کرد ضمن اینکه برندسازی باید منطبق با نیاز‌های متقاضیان باشد.

آیت الله فلاحتی با آرزوی توفیق برای مدیران شرکت شهرک‌های صنعتی گیلان، یادآور شد: به فکر ارتقای توانمندی تولیدکنندگان باشید.

احداث ۶ تصفیه خانه جدید در شهرک‌های صنعتی گیلان
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی گیلان نیز در دیدار مذکور به وجود ۳۳ شهرک صنعتی در حال بهره برداری در استان اشاره کرد و گفت: شهرک‌های مذکور در مساحت یک هزار و ۸۴۰ هکتار در مناطق مختلف گیلان هستند.
احمدعلی شهیدی با اشاره به ارائه آموزش رایگان به واحد‌های تولیدی گیلان، بیان کرد: سال گذشته به ۳ هزار و ۷۰۰ نفر در قالب ۱۶۰ دوره در بخش‌های کارشناسی، کارگری و مدیریتی آموزش رایگان داده شده است.
او از ۹ تصفیه خانه در حال بهره برداری در شهرک‌های صنعتی گیلان خبر داد و تصریح کرد: اکنون ۶ تصفیه خانه در حال احداث و دو تصفیه خانه در حال طراحی برای شهرک‌های صنعتی استان داریم.
کد مطلب: 12105
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *