شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۸ - 25 Jan 2020
۰
چهارشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۲۵

تولید روزانه ۲۰ تن لوله پلی اتیلن در ایرانشهر

مدیر داخلی شرکت جهاد زمزم ایرانشهر در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: روزانه ۲۰ تن لوله پلی اتیلن در این واحد تولید و روانه بازارهای داخل و خارج از کشور می‌شود.
تولید روزانه ۲۰ تن لوله پلی اتیلن در ایرانشهر
به گزارش توليد ايرانی؛ زهره خانی در گفت و گو با خبرنگار اظهار داشت: لوله‌های پلی اتیلن امروزه از جایگاه ویژه‌ای در مصارف آبیاری نوین برخوردار هستند و با خواص و ویژگی‌های منحصر به فرد خود جایگزین مطمئنی برای لوله‌های فلزی، PVC، GRP و چدنی به شمار می‌روند.

وی بیان کرد: محصولات این شرکت برای اجرای طرح های آبرسانی مزارع کشاورزی، آبیاری نوین و آب و فاضلاب در ابعاد مختلف تولید و روانه بازار مصرف می شود. 
مدیر داخلی شرکت جهاد زمزم ایرانشهر گفت: با راه اندازی این واحد تولیدی زمینه اشتغال حدود ۳۰ نفر از جوانان جویای کار منطقه فراهم شده است.

وی اظهار داشت: خوشحالیم که با راه اندازی این واحد تولیدی نقشی در رونق تولید و ایجاد اشتغال برای جوانان داریم. 
خانی با بیان اینکه مواد اولیه محصولات تولیدی این شرکت داخلی است تصریح کرد: تقویت کالاهای ایرانی باعث ایجاد اشتغال برای جوانان می شود. 

رئیس اداره استاندارد ایرانشهر هم گفت: لوله های تولیدی در شرکت جهاد زمزم از استاندارد های روز دنیا برخوردار است. 
محمد ابراهیم زاده افزود: قبلا این گونه لوله ها از خارج از استان وارد منطقه می‌شد اما حالا این شرکت توانسته علاوه بر تامین نیاز لوله سیستان و بلوچستان به نقاط دیگر کشور صادر کند.

 وی بیان کرد: شرکت جهاد زمزم ایرانشهر بر اصول حرفه‌ای و رعایت استانداردهای ملی و بین‌المللی نسبت به تولید این محصولات براساس نیاز مشتریان خود اقدام می‌کند.
کد مطلب: 10850
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *